GABINET MEDYCYNY NATURALNEJ I BIOREZONANSU
HIRUDOTERAPIA
Strona główna
RZUĆ PALENIE
HIRUDOTERAPIA
Zabiegi inne
ŚWIECOWANIE USZU
Detox-Spa
ZDEJMOWANIE KLĄTW I UROKÓW
Zabiegi inne

 Czy coś niepokojącego dzieję się w Twoim życiu ?  Czy ostatnio zauważasz jakieś dziwne zbiegi okoliczności w wyniku których spotykają Cię przykrości ? Ponosisz straty ?  Być może ciąży na Tobie klątwa albo urok ?Czy odnosisz wrażenie że czarna magia oddziaływyje na Twoje zycie ? Istnieje powszechne przekonanie, że aby znaleźć się pod działaniem klątwy lub uroku muszą zostać wykonane specjalne obrzędy lub zostać zastosowana czarna magia. To, nie do końca prawda, czasem wystarczy znaleźć się w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie. Oczywiście, że czasem spotykają nas jakieś przykrości, jakieś sytuacje których szczerze mówiąc wolelibyśmy uniknąć. Jeśli jednak to zjawisko przybiera formę następujących po sobie zdarzeń, zaczyna być niebezpiecznie. Klątwy i uroki mają to do siebie że przez niekiedy przez dość długi czas pozostają w ukryciu i ujawniają się w najmniej odpowiednim momencie.

TAK NIE MUSI BYĆ !!! Oferuję : Zdejmowanie wszelkich klątw i uroków!
Dostaję często od Was informacje, że przez całe lata tkwicie w takim stanie, że czarna magia ma wielki wpływ na Wasza życie. Niektórzy zdążyli się do tego przyzwyczaić. Pogodzili się z losem który nie szczędził razów. Po pewnym czasie doszli być może do wniosku, że tak po prostu ma być.
Jeśli w Twoim życiu zauważasz:
-dziwne zbiegi okoliczności
-sytuacje w których ciągle pogościsz straty (te materialne i te niematerialne)
-masz wrażenie że przez lata tkwisz w sytuacji bez wyjścia
-znajdujesz się w zamkniętym kręgu zdarzeń
-wszystkie Twoje starania spełzają na niczym
-szukasz miłości i ciągle się zawodzisz
-masz wrażenie że to co Cię spotyka nie jest już tylko przypadkiem
To prawdopodobnie jesteś pod działaniem CZARNEJ MAGII!
Te i inne podobne objawy mogą świadczyć o tym, że jesteś pod działaniem złej klątwy lub uroku. Zdarza się również sytuacja w której dostajecie się po działanie klątwy lub uroku zupełnie przypadkowo. Czasem wystarczy skorzystać z usług niedoświadczonej wróżki lub samemu nieumiejętnie posłużyć się czarną magią. Jeśli samodzielnie próbowałeś(aś) korzystać z wróżb przy pomocy: kart tarota, kart do gry, run, kości do gry, wici konopnych, liczb, lub innych czarów, czarnej magii, magii i amuletów to jest możliwe, że sam(a) przywołałeś złe moce które teraz determinują zdarzenia w Twoim życiu. Zdejmowanie takiej klątwy lub zdejmowanie uroku to zajęcie dla osoby posiadającej odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Pod żadnym pozorem nie wolno wykonywać tego samemu. Czarna magia nie jest dla ludzi niedoświadczonych.


RÓŻNICA MIĘDZY KLĄTWĄ A UROKIM - ODCZYNIANIE KLĄTW I UROKÓW - ZDEJMOWANIE KLĄTW I UROKÓW - CZARNA MAGIA
Jak jest różnica miedzy klątwą a urokiem? Zarówno klątwa jak i urok są siłami ciążącymi nad daną osobą. W momencie rzucenia, (celowego lub nie) zostają one w pewien sposób zespolone w umysłem danej osoby i pozostają przy nim aż do jej zdjęcia lub odczynienia. Zdarza się że klątwa lub urok ciąży na jakimś przedmiocie. W takim wypadku mamy dwie możliwości: Klątwa działająca na sam przedmiot: - jako przykład można podać znane przypadki klątw ciążących na samochodach. Pojazdy takie nieustannie ulegają wypadkom lub giną bez wieści. (Zdejmowanie klątw z przedmiotów – patrz dalej.) Klątwa na przedmiocie jako przenośniku mocy: Przedmiot jest wykorzystywane tylko i wyłącznie do przenoszenia klątwy lub uroku. (Zdejmowanie klątw z ludzi – czytaj dalej.) W konsekwencji tych działań zawsze skutki i tak skupiają się na ludziach. Wszystkie klątwy i uroki maja za zadanie działać na ludzi. Nie znam przypadku w którym klątwa lub urok ma za zadanie działać na przedmiot i tak pozostać, bez oddziaływania na ludzi. Obydwie siły (zarówno klątwa jak i urok) mogą posiadać dobrą lub złą moc. Jest jednak zasadnicza cecha która różni obie siły. Klątwa- działa na człowieka przez otoczenie go swoimi siłami i powodowanie różnych zjawisk i zdarzeń w jego życiu. Nie działa na umysł. Swoim działaniem sprowadza pojedyncze lub całe serie zdarzeń które w sposób oczywisty działają na życie człowieka. W przypadkach niezbyt intensywnych zdarzeń ludzie często nie kojarzą zdarzeń z działającą klątwą. Odczynianie takich klątw jest skomplikowane ponieważ trudno jest rozróżnić zdarzenia mające związek z klątwą od tych które takiego związku nie mają. Zdejmowanie klątw i uroków w pierwszej kolejności wymaga określenia z czym mamy pracować. Zdejmowanie lub odczynianie klątw przebiega zupełnie inaczej niż zdejmowanie uroków. To Dwie zupełnie inne sprawy. Urok –działa bezpośrednio na umysł człowieka, zawłada jego myślami. Można nawet powiedzieć, że w pewien sposób steruje poczynaniami człowieka. Ma ogromny wpływ na podejmowanie decyzji i widzenie rzeczywistości. Urok wywiera ogromny wpływ na sferę uczuciową i jest w stanie całkowicie zmienić postrzeganie jakiejś osoby. Bardzo często urok wykorzystywany do pobudzania uczuć miłości do innej osoby. Zdejmowanie takiego uroku jest bardzo trudne. Po takim oczyszczeniu świat jest zupełnie inny niż wydawał się przedtem. Właśnie pod działaniem uroku ludzie nie widzą rzeczy które innym wydają się oczywiste. To taki stan pół-przytomności.

ODCZYNIANIE KLĄTW I UROKÓW - ZDEJMOWANIE KLĄTW I UROKÓW - CZARNA MAGIA
Zdejmowanie klątw i uroków. Należy zacząć od tego, że aby zdjąć urok lub klątwę należy najpierw ustalić czy w ogóle taka klątwa lub urok została rzucona. Oczywiście może się to stać przypadkiem lub może to być działanie celowe ale zawsze od tego zaczynamy. Do sprawdzenia czy jesteś pod działaniem klątwy lub uroku nie jest Ci potrzebny nikt więcej poza Tobą. Przeczytaj fragment dotyczący tego jak rozpoznać u siebie działanie klątwy albo uroku i sprawdź czy to pasuje do Ciebie. Jeśli te słowa pasują do Ciebie to prawdopodobnie jesteś pod działaniem klątwy lub uroku i będzie potrzebna moja interwencja. Tu należy zaznaczyć, zdejmowanie klątw i uroków a odczynianie klątw i uroków to dwie różne sprawy. Jeśli już wiesz na pewno że coś w Twoim życiu nie jest w porządku i potrafisz rozpoznać czy to jest klątwa czy urok pozostaje sprawa czy siłę tę należy zdjąć czy odczynić. Zdejmowanie klątw i uroków to całkowite oczyszczenie Twojego otoczenia z sił determinujących zdarzenia. Z chwilą zdjęcia klątwy lub uroku przestają działać jakiekolwiek siły. Zdejmowanie klątw i uroków odbywa się przez wykonanie pewnego rytualnego obrzędu, podczas którego następuje zdjęcie klątwy ze wskazanej osoby i rozproszenie tej siły w przestrzeni kosmicznej. Odczynianie klątw i uroków to zmienianie ich sił. Cos w rodzaju zamiany biegunów. Ze złej na dobrą, lub odwrotnie. To swego rodzaju zamiana kierunku działania siły. Odczynianie nie likwiduje działającej siły ale korzystając z jej mocy zamienia jej kierunek. Bywa to korzystne w niektórych wypadkach, ponieważ istnieje możliwość spożytkowania działającej siły i skierowania jej w dobrym kierunku. Odczynianie klątw i uroków wykonuje się poprzez wypowiadania odpowiednich zaklęć. Zaklęcia mają stosowną formułę i są wypowiadane określona ilość razy. Wszystkie działania zmierzające do zdjęcia lub odczynienia klątwy lub uroku należy jednak rozpocząć od stwierdzenia jakiego rodzaju siła Ciebie dotyczy. Potem należy określić czy chcesz całkowitego zdjęcia czy odczynienia klątwy-uroku. Zastanów się zanim podejmiesz decyzję. O rozterkach związanych z decyzją przeczytasz w dziale : Czy na pewno tego chcesz ?

GDZIE MNIE TO MOGŁO SPOTKAĆ ? - ODCZYNIANIE KLĄTW I UROKÓW - ZDEJMOWANIE KLĄTW I UROKÓW - CZARNA MAGIA
Gdzie mnie to mogło spotkać ? Rzucenie klątwy lub uroku zazwyczaj odbywa się przez celowe działanie kogoś kto posiada .odpowiednią wiedzę i umiejętności. Są to różne rytuały, obrzędy, najczęściej dawno zapomniane przez ludzi, odkrywane przez poszukiwaczy przepisy. W takim wypadku aby dowiedzieć się czy to co dzieje się w Twoim życiu jest efektem działania klątwy lub uroku należy przyjrzeć się swojemu otoczeniu. Zadaj sobie pytanie, czy w Twoim otoczeniu są osoby które źle Ci życzą, czy są takie które mogą posunąć się to tego aby rzucić na Ciebie klątwę lub urok ? Oczywiście takie domyślanie się pełni tylko rolę pomocniczą. Aby sprawdzić czy jesteś pod działaniem klątwy lub uroku należy prześledzić dokładnie swoje życie. Zdarza się jednak, że klątwa lub urok zostaje rzucona zupełnym przypadkiem. Czasem zdarza się że znajdziemy się w nieodpowiednim miejscu i czasie i zostajemy poddani działaniu sił, których ani nikt nie zamierzał nam przekazać, ani poddać nas takiemu działaniu. Innym przypadkiem jest korzystanie z usług niedoświadczonych wróżek, wróżbitów, magów itp. Przez swój brak umiejętności często nieświadomie powoduję zadziałanie różnych sił i mogą sprowadzić na Ciebie jakąś klątwę lub urok. Zdejmowanie takich klątw i uroków nie nastręcza większych problemów. Wystarczy tylko przypomnieć sobie gdzie i kiedy korzystałeś z takich usług. Podobną przyczyna może być samodzielne, nieumiejętne korzystanie z różnego rodzaju przedmiotów służących do wróżenia. Mogą to być : karty Tarota, karty do gry, runy, kości do gry i inne. Jeśli nie potrafisz posługiwać się takimi przedmiotami nie bierz się za to. Odczynienie lub zdejmowanie takiej klątwy wymaga podania rodzaju przedmiotu z jakim miałeś doczynienia. Innym powodem ciążącej klątwy może być dotknięcie jakiegoś przedmiotu który został użyty do przeniesienia klątwy lub uroku. Wówczas przez przypadek taka klątwa zostanie przeniesiona na Ciebie.

CZY NAPEWNO TEGO CHCĘ ? - ODCZYNIANIE KLĄTW I UROKÓW - ZDEJMOWANIE KLĄTW I UROKÓW - CZARNA MAGIA
Czy chcesz zdjąć ? Przed przystąpieniem do zdjęcia klątwy lub uroku należy zastanowić się czy na pewno tego chcemy. Wydaje się, że to pytanie jest niedorzeczne. Przecież zazwyczaj klątwa lub urok jest to cos czego chcemy jak najszybciej się pozbyć, a tu pytają czy na pewno ? Jednak warto przez chwile się zastanowić. Oto powody: - jeśli klątwa lub urok zostały na Ciebie rzucone bardzo dawno to zdjęcie tej klątwy lub odczynienie jej może spowodować że bardzo trudno będzie odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Pamiętaj o tym że klątwa przez te wszystkie lata wpisała się w Twoje życie i stanowi jego część. Oczywiście można i niekiedy trzeba ją wyrwać z życia, ale wiedz że oswojenie się z nową rzeczywistością może być trudne. - urok rzucony w odległym czasie zakorzenił się w twoim umyśle do tego stopnia, że niektóre schematy myślowe, przekonania, zasady i wiele innych aspektów życiowych. Wyrwanie Cię z tego może na początku bardzo Ci przeszkadzać. Odczynienie klątwy lub uroku całkowicie zmienia spojrzenie na świat i rzeczywistość. Poprzednie zasady wydają się bez sensu. Przekonania nie są już takie oczywiste, itd. Jeśli nie jesteś na to gotowy, aby zmienić swoje życie to nie rób tego. Zastanów się bardzo mocno czy chcesz takiej zmiany. Czy będziesz w stanie pogodzić się z taką rewolucją w Twoim życiu. Zdejmowanie klątw i uroków to zabieg często wywracający całe życie do góry nogami. Odczynianie klątw również zmienia wszystko w życiu, gdyż powstaje wrażenie że oto zaczynamy zmierzać w zupełnie innym kierunku. Wszystko ci robiliśmy do tej pory traci sens. Zmieniają się cele, priorytety, dążenia itd. Czy jesteś gotowy na takie zmiany ? CZY JESTES GOTOWY ?
<< Wszystkie kategorie
0 element(y|ów)